امیرالمومنین(علیه السلام) فرمودند: حق پدر بر فرزند این است که نام نیکو بر او نهد، او را خوب تربیت کند و قرآن را به او بیاموزد . ( نهج البلاغه / حکمت 399 )
حدیث
Live Tabs

فرهنگسرای هنگام از دی ماه سال 1382 با نام «سلامت» فعالیت‌هایش را آغاز کرد و در سال 1389 نامش به «‌هنگام» تغییر یافت. برنامه‌ریزی در حوزه فرهنگ عمومی و ارتقاي فرهنگ شهروندي از طریق پاسخ‌گویی به نيازهاي فرهنگي و تقويت مهارت‌هاي زندگي شهروندان، اعتلا و عمق‌بخشي به‌معرفت و بصيرت ديني و قرآني شهروندان، به‌کارگیری و حمايت از فعاليت‌هاي فرهنگي‌هنري شهروندان در قالب کانون‌های مردمی از جمله اهداف این فرهنگسرا است.
سالن اجتماعات، سینما، کتابخانه، سالن نشست‌ها و کارگاه‌ها، مرکز مشاوره، کلاس‌های آموزشی وغرفه‌های عرضه محصولات فرهنگی از بخش‏های فرهنگ‌سرای هنگام است.
عمده فعاليت فرهنگسراي هنگام شامل دوره‌هاي مختلف آموزشي، فرهنگي و هنري، كسب مهارتهاي حرفه‌اي، اجراي نمايش كودك و بزرگسال، اكران فيلم، برگزاري جشنواره‌هاي فرهنگي هنري،‌ تشكيل كانونهاي داوطلب، برگزاري همايش‌هاي مختلف، اجراي برنامه‌هاي مناسبتي اعم از مذهبي، علمي و فرهنگی و ويژه برنامه‌هاي تابستاني مي‌باشد.

نام مسئول  پست سازمانی شماره تلفن 
  رییس فرهنگسرا  
  مسئول دفتر ریاست  
  معاون پشتیبانی و خدمات  
 

معاون آفرینش و اجرا

 
  معاون برنامه ریزی و توسعه  
  رییس واحد روابط عمومی  
  رییس واحد آموزش  
  رییس کتابخانه