امیرالمومنین(علیه السلام) فرمودند: حق پدر بر فرزند این است که نام نیکو بر او نهد، او را خوب تربیت کند و قرآن را به او بیاموزد . ( نهج البلاغه / حکمت 399 )
حدیث
نمایش خبر

توليد دهها عنوان برنامه آموزش مجازي براي شهروندان تهراني

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
توليد دهها عنوان برنامه آموزش مجازي براي شهروندان تهراني

فرهنگسراي هنگام در ايام تعطيلات كرونايي اقدام به توليد دهها عنوان برنامه محتوايي در حوزه هاي مختلف آموزشي، تربيتي، تفريحي و...در فضاي مجازي نموده است


فريبا سجادي رئيس فرهنگسرا ي هنگام ضمن اعلام اين خبر گفت:در پي شرايط ناشي از شيوع بيماري كرونا و تعطيلي مراكز آموزشي، فرهنگسراي هنگام همسو وهمگام با ساير مراكز سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران تلاش نموده با توليد و انتشار برنامه هاي متنوع در فضاي مجازي به روزترين شيوه ها را براي پيگيري آموزشي مخاطبين و دانش آموزان اين مركز فراهم نمايد.

در همين راستا همه روزه با توليد و پخش برنامه هاي آموزشي و فرهنگي علاوه برارائه آموزش هاي لازم مبني بر پيشگيري و مقابله با ويروس كرونا اقدام به تهيه برنامه هاي جذاب و بازيهاي خلاقانه جهت پركردن اوقات فراغت خانواده ها مي كند.

همچنين واحد آموزش اين مركز با همكاري مدرسين مجموعه به صورت مجازي اقدام به برگزاري دوره هاي مختلف قرآني، تجسمي، ورزشي، روانشناسي و ..مي نمايد

اميد است با همراهي و همكاري شهروندان عزيز هر چه زودتر فرايند آموزشي به شرايط مطلوب برگردد

شهروندان گرامي مي توانند برنامه هاي فرهنگسراي هنگام را در اينستاگرام به آدرس زير دنبال كنند

https://instagram.com/farhangsarahengam

>دسته بندی:سازمان, اخبار فرهنگسرا, آخرین اخبار, اخبار فرهنگسرا, آخرین اخبار, خبر مهم
تعداد بازدید 62 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات