امیرالمومنین(علیه السلام) فرمودند: حق پدر بر فرزند این است که نام نیکو بر او نهد، او را خوب تربیت کند و قرآن را به او بیاموزد . ( نهج البلاغه / حکمت 399 )
حدیث
نمایش خبر

برگزاري مسابقه كتابخواني از منظر مولا علي ويژه ماه مبارك رمضان

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
برگزاري مسابقه كتابخواني از منظر مولا علي ويژه ماه مبارك رمضان

فرهنگسراي هنگام همزمان با ماه مبارك رمضان اقدام به برگزاري مسابقه كتابخواني با عنوان از منظر مولا علي (ع) در فضاي مجازي مي نمايد


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای هنگام، این فرهنگسرا همزمان با ماه مبارک رمضان و با هدف ترویج مراجعه و بهره گیری از متون دینی و مذهبی، نسبت به برگزاری چهار دوره مسابقه کتابخوانی با عنوان " از منظر مولا علی (ع)" قدام کرده است.

در این رابطه سیده فریبا سجادی رئیس فرهنگسرای هنگام افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت های ایجاد شده برای انجام حضوری برنامه های فرهنگی، تلاش شده است تا فعالیت های این مرکز به مناسبت ماه مبارک رمضان بصورت غیرحضوری و با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی تداوم داشته باشد. طی این مسابقه نیز تلاش شده است تا برخی مفاهیم تربیتی، اخلاقی، اعتقادی و عبادی کتاب نفیس نهج البلاغه از منظر حضرت علی (ع) مورد تاکید مجدد قرار گیرد.

هموطنان عزیز می‌توانند برای شرکت در این دوره مسابقات به صفحه اینستاگرام فرهنگسرای هنگام به آدرس @farhangsarahengam و یا وب سایت این مرکز به آدرس اینترنتی www.hengam.farhangsara.ir مراجعه نمایند.

در پایان ماه مبارک رمضان به قید قرعه جوایز نفیسی به چند نفر از شرکت کنندگان اهداء خواهد شد.   

>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, آخرین اخبار, اخبار فرهنگسرا, آخرین اخبار, اخبار برگزیده, خبر مهم
تعداد بازدید 142 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات